Skip to main content

Usługi

 • Pozwala uniezależnić się od tradycyjnych dostaw energii i rosnących cen. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych systemów instalowanych w branży energetycznej. Jego sprawne funkcjonowanie przewidziane jest na okres około 25 lat. Oferujemy Państwu usługę kompleksowej realizacji mikroinstalacji elektrowni słonecznych wraz z montażem i serwisem. Wykonujemy montaż systemów fotowoltaicznych wolnostojących (na gruncie), systemów na dach płaski, skośny, na wszelkiego rodzaju poszyciach. Bogate doświadczenie, ciągłe poszerzanie wiedzy, otwartość na nowe technologie, a także współpraca z dostawcami wysokiej jakości komponentów przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności naszej oferty, nie tylko w zakresie wysokiego poziomu realizacji usługi, ale również ceny.

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji systemów fotowoltaicznych:
  - doradztwo,
  - darmowa wycena + projekt,
  - montaż systemu PV (on-grid, off-grid), magazynów energii, ładowarek samochodowych
  - uruchomienie systemu, przeprowadzenie pomiarów i przygotowanie dokumentacji dla operatora OSD.
  - uzyskanie opinii rzeczoznawcy do spraw PPOŻ

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia i podzespoły sprawdzonych producentów, spełniające obowiązujące normy.

  Mikroinwertery:


  Moduły PV:
   

  Zabezpieczenia:

 • Stanowią jedno z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła, a ich obsługa nie jest wymagająca. Warto rozważyć wprowadzenie tego rozwiązania ze względu na nieustanny wzrost cen paliw tradycyjnych, trudny do przewidzenia w perspektywie najbliższych lat. Zastosowanie pompy ciepła jest możliwe zarówno jako centralnego ogrzewania (CO), jak i do przygotowania ciepłej wody użytkowej (CWU). Taki system może stanowić jedyne źródło ogrzewania budynku, bądź może również współpracować z dodatkowymi urządzeniami. Do takiej instalacji łatwo można podłączyć np. kolektory słoneczne czy kominek z płaszczem wodnym, kotłem gazowym, olejowym lub na paliwo stałe. Wykorzystując instalację fotowoltaiczną w połączeniu z pompą ciepła jesteśmy w stanie zmniejszyć wysokość rachunków za CO, przygotowanie CWU oraz energię elektryczną nawet o kilkaset złotych rocznie.

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji pomp ciepła:
  – doradztwo,
  – darmowa wycena + projekt,
  – montaż i uruchomienie,
  – wsparcie posprzedażowe,
  – serwis.

  Posiadamy uprawnienia F gazowe oraz niezbędne certyfikaty na montaż i uruchomienie oraz serwisowanie pomp ciepła następującego producenta

 • Inaczej nazywany wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże, zewnętrznie filtrowane powietrze, usuwając to zużyte, o wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach. Bez otwierania okien, bez strat energii. Zawsze i wszędzie. Taki komfort jest nie do uzyskania w domach z tradycyjną wentylacją grawitacyjną. Taki system gwarantuje oszczędność energii, ponieważ ciepło zostaje w domu. Rekuperacja ma pozytywny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo. Pozwala ona bowiem na utrzymanie optymalnej atmosfery – bez nadmiaru wilgoci, alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Nawet wtedy, wówczas, gdy okna są zamknięte.

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji systemów wentylacji mechanicznej:
  – projekt instalacji,
  – wykonanie instalacji oraz uruchomienie.

  Montujemy systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła takich producentów jak:

 • Biorąc pod uwagę różnorodność prac, jakie należy wykonać przy montażu jednego lub wielu systemów pomp ciepła, fotowoltaiki czy rekuperacji, oferujemy Państwu następujące usługi:
  – montaż instalacji elektrycznych (w tym inteligentny dom), alarmowych i teletechnicznych,
  – montaż instalacji sanitarnych, ogrzewania podłogowego, grzejnikowego,
  – montaż instalacji odkurzacza centralnego,
  – wiercenie otworów w betonie zbrojonym (dotyczy systemów wentylacji),
  – inspekcje termowizyjne oraz pomiary elektryczne wraz protokołami badań (dotyczy instalacji fotowoltaicznych oraz elektrycznych).